Zwroty

W okresie 14 dni roboczych od dostarczenia zamówionego Towaru mają Państwo prawo jego zwrotu w ramach Odstąpienia od Umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwracany w tym trybie Towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy produkt jest kompletny, nie jest uszkodzony lub zniszczony. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Klient powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu Towar należy odesłać do Sprzedawcy na własny koszt w oryginalnym opakowaniu, które we właściwy sposób zabezpiecza zwracany Towar. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o Odstąpieniu od Umowy, dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT oraz wydane karty gwarancyjne. Bezpiecznywozek.com nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Zwroty należy kierować na adres:
Bezpiecznywozek.com Katarzyna Stachowska
Ludomicko 2
64-603 Ludomy.

Istnieje możliwość wymiany Towaru na inny z dopłatą lub częściowym zwrotem gotówki - procedura wygląda podobnie jak w przypadku zwrotu.